Düzce'de önemli bir unlu mamul ve gıda üreticisi olarak mükemmel müşteri hizmetinden ilham alarak konumlandırılmış bütün varlıklarımızı kullanmaktayız. Dürüm Unlu Mamülleri olarak bütün müşterilerimizin tat ve lezzet olarak bütün ihtiyaçlarını arkadaşça bir atmosferde servis ağımızla karşılıyoruz. Sektörümüzün hızlı olması sebebi ile bireysel ihtiyaçların ne kadar önemli olduğu bilincinde olup, kendimizi üretimden ürünümüzün reyona ulaşmasına kadar dahil ediyoruz.

Yıllardan beri unlu mamul ürünleri, çeşitlerinin artması ile aile evlerinde vazgeçilmezler haline gelmiştir. Bütün sofraları, kültürümüzde çayımızın yanındaki değişmez yeri ile en lüks organizasyonlarda şefler tarafından kullanımı ile sınırsız çeşit zenginliği olan unlu mamul sektörü sürekli yeniden icat edilmekte olduğundan, Dürüm Unlu Mamülleri. olarak bizler bu eğilimin farkında olup müşterilerinin herhangi bir organizasyon durumu karşısında cevapsız kalmaması için ürün çeşitliliği ve kolay tüketimi esas olan ürünler sunmaya adamıştır.

Günümüzde müşterilerimize memnuniyetleri için verdiğimiz önem, bu rekabetçi pazarda bize avantajlı bir durum yaratmaktadır. Daha geniş pazarlar ararken firma olarak bize mevcut müşterimizi korumak ve avantaj sağlayacak anahtar kaliteden taviz ve ödün vermemektedir.

Bizlere bu günlerimize gelmemize destek veren bütün müşterilerimize, dostlarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Gelecek yıllarda bir çok yeni müşteriler edinmek ve tanımak, güvenlerini kazanmak istiyoruz...

Değerlerimiz:

  • Kaliteli ve uzman kadro,
  • Temiz, hijyenikve güvenilir bir üretim sahas,
  • Daima en iyiyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler,
  • Taptaze, sımsıcak ürünler,
  • Güler yüzlü ve hızlı hizmet.

 

 

Bu Bir CSC GRUP Projesidir.